66 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Ha szeretnél egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni, jelentkezz hozzánk

Számlaellenőr / Árazási felelős

munkakörre!

Feladatok:

  • Beérkező számlák formai, tartalmi ellenőrzése
  • Számlákkal kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció
  • Beszállítói árjóváírás számláinak könyvelése
  • Iktatás, nyilvántartások vezetése
  • Jelentések, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Kapcsolattartás partnerekkel

Elvárások:

  • Középfokú pénzügyi, számviteli végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Hosszútávú elkötelezettség
  • Jó kommunikációs- és együttműködő készség

Előnyt jelent:

  • Számviteli-pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Integrált könyvelési programok ismerete (SAP)

Amit kínálunk:

  • Stabil cégháttér
  • Szakmai fejlődés
  • Kiszámítható, fix munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veszprém, Pápai út 36.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem”
gomb megnyomásával tud!