A Laptopszaki Kft. www.laptopszaki.hu az egyik legnagyobb hazai cég, amely kifejezetten laptop alkatrészek kereskedelmével és laptopok javításával foglalkozik.

Egy fiatalos, innovatív, korrekt és ügyfélközpontú céget álmodtunk meg 2011-ben az alapításkor, és nap mint nap azért dolgozunk, hogy ez megvalósuljon.

Büszkék vagyunk rá, hogy 2018-ban bekerültünk a TOP 100 szerethető munkahely közé, így a Laptopszaki is elnyerte a "Szerethető munkahelyek" díjat.

Rendkívül nagy elismerésnek tartjuk azt is, hogy több ezer pozitív véleményt írtak már a cégünkről, ami a több éves kitartó munkánk és segítőkészségünk eredménye.
(Az Árukereső.hu-n olvasható több, mint 1 000 vélemény alapján 98.75% ajánlaná ismerősének a boltunkat.)

Az évről évre történő lendületes fejlődés miatt keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Számítástechnikai értékesítő (szaküzletben)

A MUNKA LEÍRÁSA:

    Képzeld csak el… bejössz reggel a csapathoz, együtt reggeliztek, majd jókedvűen segíteni kezdtek az érkező ügyfeleknek. Laptopszaki értékesítőnek azért menő lenni, mert a vásárlóink nem panaszkodni és problémázni járnak hozzánk, hanem megbíznak a Te számítástechinkai tudásodban és tapasztalatodban, amiért igazán hálásak neked.

    Értékesítési munkatársként a Te munkád legfontosabb eredménye az lesz, hogy a segítségeddel az ügyfeleink újra boldogan tudják használni a laptopjukat. Neked köszönhetően lesz élmény a vásárlás.

    A fő feladatod és az igazi kihívás ebben a munkakörben, hogy nap, mint nap Te fogod képviselni azt a segítőkész, barátságos, de ugyanakkor profi színvonalat, amit elmúlt 7 évben a Laptopszaki felépített az ügyfelei körében.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Tanácsadás a budapesti üzletünkbe érkező ügyfeleinknek: az ügyfeleink nyitvatartási időben általában egy konkrét problémával keresik fel az üzletünket. Egy új laptop töltőt, egy új laptop akkumulátort, vagy egyéb más konkrét laptop alkatrészt keresnek.
  • Szakértelmeddel és termékismereteddel Te fogod segíteni a vevőket, hogy a számukra legjobb döntést hozzák meg.
  • Megrendelésekhez/szervizmunkalapokhoz kapcsolódó adminisztráció.

AMIKRE SZÜKSÉGED LESZ, HOGY EREDMÉNYES LEHESS A MUNKÁDBAN:

    Tudnod kell, hogy ez egy nem egy átlagos értékesítői pozíció.

    A Laptopszaki az elmúlt években kiemelkedő hírnevet szerzett magának az iparágon belül a segítőkészsége és a korrekt hozzáállása miatt (tipp: olvasd el a véleményeket rólunk), ezért csak akkor fogod jól érezni magad hosszútávon nálunk, ha őszintén szeretsz segíteni az ügyfeleknek és ezt nem azért teszed, mert elvárják Tőled.

    Ha az értékesítés számodra egy nyűg és alig várod, hogy minél gyorsabban letudj egy ügyfelet, akkor ne jelentkezz, mert nem fogunk tudni együtt dolgozni hosszú távon. Cserébe olyan ügyfelekkel találkozhatsz, akik nem reklamálni járnak be egész nap az üzletbe, hanem megköszönik azt a színvonalat és segítséget, amit nyújtunk.

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Motivál, hogy lehetőséged van jobb teljesítménnyel magasabb fizetést elérni
  • Érdeklődsz a kütyük és a technikai újdonságok iránt
  • Barátságos és segítőkész vagy
  • Meggyőzően kommunikálsz és van türelmed az emberekhez, ezért jól bánsz a számítástechnikához kevésbé értőkkel is
  • Szeretsz jó társaságban lenni és neked is fontos, hogy egy jó csapatban dolgozz minden nap

MIT NYÚJTUNK, HA CSATLAKOZOL A CSAPATUNKHOZ?

    Egy 16 fős csapatba érkezel, ahol mindenki kedves és segítőkész lesz veled.

    Kellő időd marad a szeretteidre. Nincs túlóra. Nincsenek soha véget nem érő, lehetetlen feladatok. Csak egy dolgot kérünk: hogy végezd kivétel nélkül mindig nagyon lelkesen és alaposan a munkád.

EGY OLYAN POZÍCIÓT TÖLTHETSZ BE, AHOL:

  • Megbecsülnek Téged (anyagilag, szakmailag és emberileg is)
  • Minden kiszámítható, korrekt és biztonságos (a fizetésed mindig percre pontosan érkezik)
  • Kiszámítható a munkaidőd, nincs túlóra (a hétköznapi nyitvatartáson felül, havonta csak egyszer 4 órára kell jönnöd szombatonként)
  • Támogatjuk a vidékről történő bejárásod
  • A kollégákkal akár barátságot is kialakíthatsz, mert fiatalos és családi hangulatú az egész csapatunk
  • Folyamatosan fejlődhetsz (és folyamatosan számíthatsz a támogatásunkra)
  • Büszke lehetsz a csapatra és arra a minőségre, amit képviselünk
  • Minden hónap első pénteki napján közösen reggelizünk és legalább évente kétszer csapatépítő programokra járunk
  • Születésnapodra extra szabadságot kapsz ajándékba

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1085 József körút 67.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.