Prozesstechnik Kropf Hungaria Kft.
  • Rendszerben gondolkodunk.

    Legyen mindig lépéselőnyben! Alakítsa velünk jövőjét!

    A Prozesstechnik Kropf GmbH (Kft) egy oberkotzaui (Németország) székhellyel rendelkező, számos ipari ágazatban meghonosodott szolgáltató középvállalkozás. A cég a " KROPF Solutions" márkanéven ismert.

    További európai székhelyei Győrben és Chebben (Csehország) találhatóak. A KROPF Solutions 25 éve dolgozik a zenon cég partnereként, azok szoftverplatformjának továbbfejlesztésén, alkalmazásán. Ez a tapasztalat lehetővé teszi, hogy a legkülönbözőbb iparágakból származó ügyfeleit minden téren sikeresen támogassa.

    A KROPF Solutions szakértelme az egyedi és testreszabott automatizálási és szoftvermegoldásokban rejlik. A szolgáltatások teljes skáláját kínáljuk, a konzultációtól, a koncepción, a kivitelezésen és a képzésen keresztül a támogatásig.

    Mottónk: Mindent egy forrásból!

  • Bővülő csapatunkba

    Számítástechnikai alkalmazásfejlesztő HMI/SCADA

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Add-Ons fejlesztése a .NET-ben lévő zenon megjelenítő megoldásainkhoz
      • A HMI/SCADA rendszerek konfigurálása a zenon szoftverplattformmal
      • Integráció a meglévő IT infrastruktúrába
      • Kifejlesztett rendszerelemek üzembe helyezése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Technikus, mester, informatikus, villamosmérnök vagy kisebb csoportokban végzett projektmunkában szakmai tapasztalatot nyert karrierváltó
      • Tapasztalat a .NET szoftverfejlesztésben, jó ismeretekkel a Front- és Back - End fejlesztésben
      • Megalapozott ismeretek az SQL adatbázisokról (SQL Server / Oracle)
      • A népszerű felhőtechnológiák (Azure, AWS) ismerete hasznos
      • A technológiai folyamatok megértése
      • Analitikus, strukturált munkamódszer
      • Kezdeményezési- és csapatszellem, erős gyakorlati mentalitás
      • Jó német vagy angol nyelvtudás
      • Utazási hajlandóság

    Amit kínálunk:

      • Izgalmas és sokoldalú feladatok, közismert ügyfelek számára
      • Hosszú távú perspektíva fejlődési lehetőségekkel
      • Kellemes munkakörnyezet, rugalmas munkaidő
      • Rendszeres és szisztematikus képzési lehetőségek
      • Lapos szervezeti hierarchia, gyors döntések
      • Motivált munka egy dinamikus csapatban
      • Ágazatközi know-how
      • Állandó foglalkoztatás
      • Teljesítményen alapuló javadalmazás

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Automatizálás
    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül mindegyik:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Ha érdekli az állásajánlatunk, kérjük küldje el pályázatát, motivációs levéllel, életrajzzal és a megfelelő bizonyítványokkal.