RD Hotel Kft.

Budapesti, VII. kerületi szálloda nappali recepciós munkatársat keres rész-, vagy teljes munkaidőben, azonnali munkakezdéssel.

Szállodai recepciós

Főbb feladatok, munkák:

    • Vendégek fogadása, érkeztetése, valamint udvarias kiszolgálása
    • Szállodai szoftver használata, foglalások kezelése
    • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
    • Adminisztratív feladatok elvégzése, e-mailek és telefonhívások kezelése
    • Városnéző túrák értékesítése
    • Vendégpanaszok kezelése
    • Együttműködés a szálloda többi részlegével

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Idegenforgalmi közép-, vagy felsőfokú végzettség (folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok)
    • Angol nyelv magabiztos ismerete és használata
    • Pontos, megbízható, ápolt és igényes megjelenés
    • Kedves, mosolygós személyiség
    • Precíz, alapos munkavégzés
    • Határozott fellépés, vendégcentrikus és udvarias magatartás, magasfokú türelem és stressztűrő képesség
    • Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Második idegen nyelv ismerete (olasz, spanyol, héber, orosz)
    • Szállodában, recepción szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Fiatalos csapat
    • Rugalmas, havi munkabeosztás

    • Részmunkaidő esetén heti 2-4 munkanap vállalása

    • Teljes munkaidő esetén heti 5 munkanap vállalása
    • Munkaidő: 08:00 – 17:00
    • Könnyen megközelíthető munkahely
    • Napi egyszeri étkezés
    • Sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1075 Budapest, Király utca 13.

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehetséges.