• Veszprémi négycsillagos szállodánk, a Betekints Wellness & Konferencia Hotel**** csapatába keressük új nappali és éjszakás recepciós kollégánkat. Kérjük, jelentkezésében jelölje a betölteni kívánt műszakot.

  • Szállodai recepciós (nappali, vagy éjszakás)

    Főbb feladatok, munkák:

      • vendégek fogadása, vendégekkel való kapcsolattartás
      • beérkező telefonhívások, e-mailek, foglalások, visszaigazolások kezelése
      • felmerülő problémák kezelése
      • a vendégek fizettetésével kapcsolatos feladatok elvégzése
      • éjszakás kollégák esetében night audit

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • egy idegen nyelv ismerete (angol preferált) – szóban és írásban is
      • gyakorlott számítógép-használat, Office programok ismerete
      • megbízhatóság
      • kedves, mosolygós személyiség
      • segítőkész, udvarias magatartás
      • ápolt külső, jó megjelenés
      • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
      • vendégközpontú gondolkodás
      • lojalitás
      • nagy munkabírás
      • önállóság, határozottság
      • precíz, pontos munkavégzés
      • csapatban való együttműködés
      • rugalmasság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előny, de nem feltétel)
      • veszprémi lakhely (előny, de nem feltétel)

    Amit kínálunk:

      • éves állás
      • havi 15-16 munkanap
      • megbízható munkáltatói háttér
      • versenyképes jövedelem
      • napi egyszeri meleg étkezés

    Állás, munka területe(i):

    • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
    • Szállodai recepciós
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    8200 Veszprém, Veszprémvölgyi utca 4.

    • fényképes önéletrajz

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.