Szállodai recepciós

150 000 Ft - 200 000 Ft

Hotel Páva Plaza Kft.

1094 Budapest, Tompa utca 30-34.

Munkatársat keresünk

pozícióba.
A 2007-ben indult Leonardo Hotels az egyik legdinamikusabban fejlődő szállodalánc Európában, amely jelenleg 15 ország 75 városában több mint 200 szállodát üzemeltet.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállásfoglalásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, telefonhívások kezelése és e-mail-ek megválaszolása.
  • Számlázási rendszer kezelése, vendégszámlák terhelése, fizettetése, hitelkártya tranzakciók kezelése.
  • Vendégek érkeztetése, utaztatása.
  • Információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére.
  • Transzferek ügyintézése.
  • A munkafolyamatok nyomon követése, az információáramlás biztosítása kollégái és a szálloda többi részlege között.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete.
  • Precizitás, figyelmesség, vendégközpontú hozzáállás.
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség.
  • Jó megjelenés, ápolt külső.
  • Váltott műszakbeosztás, illetve hétvégi munka vállalása.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • A gyakorlati tudás és szállodai munkatapasztalat előnyt jelent
  • Egyéb nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • A Leonardo Hotel Budapest 10 éve nyitotta meg kapuit, a közeljövőben további szállodák nyitását tervezi a Leonardo Hotels, így cégen belül is kiváló karrierlehetőségek várnak.
  • Cégünk egyedülálló képzési programja, a Leonardo Academy garantálja a szakmai fejlődést.
  • Támogatjuk a cégcsoporton belüli - külföldi karrierlehetőséget is.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Szállodaipar
  • Szállodai recepciós

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

150.000 - 200.000 Ft

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gomra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát!