Dale Wind Kft.

Szállodai Recepciós

Főbb feladatok, munkák:

    Budapest belvárosában lévő hotelünkbe recepciós munkakör betöltésére keresünk kollégát azonnali kezdéssel.

    Feladatai:

    - Vendégek érkeztetése, elutaztatása, ezek adminisztrációja
    - Vendégelégedettség magas szintű biztosítása
    - Egyéb a munkakörhöz tartozó szokásos feladatok

    Munkavégzés: 21.00-09.00-ig
    heti 3 vagy 4 nap (15 nap/hó)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Angol nyelv társalgási szintű ismerete írásban és szóban egyaránt
    - Kiváló kommunikációs készség
    - Önálló munkavégzés, maximális igényesség önmagára és munkájára.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Szakirányú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    - Folyamatos hosszú távú munkalehetőség
    - Kiemelt, bejelentett bérezés
    - Térítésmentes személyzeti étkezés
    - Kiváló tömegközlekedés (busz, villamos és metró megállók a közvetlen közelben)
    - Családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1072 Budapest, Rákóczi út 44.

Kérjük jelentkezését fényképpel ellátott önéletrajzát juttassa el hozzánk.