Szállodai recepciós - Budapest, XIII. kerület - Diákmunka

Bruttó 1 650 - 1 898 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1137 Budapest, Szent István Park

  • Megbízónk a Fortuna Szállodaüzemeltető és Rendezvényszervező Kft.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vendégciklusok felügyelete, számla készítés
  • Éjszakai műszakban riportok, zárás elkészítése
  • Concierge (szálloda recepciós) feladatok
  • Munkaidő: Hétfő-vasárnap - heti 1-3 nap / 7-19 óra vagy éjszakai műszak 19 - 7 óra (+ éjszakai pótlék)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás, vendégközpontú szemlélet
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakör által szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • Minél több teljesítési nap vállalása
  • C1-es magabiztos nyelvtudás
  • Esetenként tudod vállalni a munkát 2. kerületi hotelben is ( egymástól pár villamos megállóra van a két helyszín)

Amit kínálunk:

  • Különleges munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Térítésmentes étkezés biztosítása a műszak alatt

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Szállodai recepciós

  • A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat is!