Corinthia Budapest Hotel

Szállodai karbantartó (villanyszerelő)

Főbb feladatok, munkák:

  • Az épület, az épületgépészeti és elektromos rendszerek, az épületfelügyeleti rendszer teljeskörű ismerete és kezelése.
  • Épületeink elektromos berendezéseinek kezelése és javítása.
  • A mechanikus és elektromos rendszerek és a hozzájuk tartozó berendezések karbantarása, tesztelése, hibaelhárítása és javítása (pl:vízszivattyúk, tűzoltó és tűzérzékelő rendszerek, melegvízrendszerű kazánok, gőzkazánok, motorvezérlő központok és elektromos kapcsolóberendezések, úszómedencék berendezései, felvonók, világításvezérlők, stb).
  • Az adott műszakban dolgozó munkatársak feladatainak kiadása, nyomonkövetése és visszaellenőrzése.
  • Megelőző karbantartások elvégzése és nyilvántarása az éves terv szerint.
  • Épületgépészeti rendszerek ellenőrzése.
  • Gondoskodik róla, hogy a szükséges alkatrészek raktáron legyenek, az üzletmenet folytonosságának biztosítása érdekében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Minimum 3 éves tapasztalat hasonló területen
  • Éjszakai műszak vállalása
  • Udvarias, határozott fellépés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szállodai tapasztalat előny
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Bejelentett 40 órás munkavégzés
  • Napi munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határától/ig
  • Munkaruha biztosítása és ingyenes munkaruha tisztítás
  • Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1073 Budapest, Erzsébet körút 43.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar és/vagy angol nyelvű fényképes Önéletrajzát!