KRISTILLA Kft.
  • Ha a mottód "the magic is in the product", ha hiszel az ambiciózus projektekben és a kihívásunkat egy elmesélésre érdemes történetté szeretnéd tenni, akkor te vagy a Mi Emberünk és Mi vagyunk a Te Céged!

  • Csatlakozz hozzánk

    Szállodai értékesítési vezető

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      - partnerekkel, Tour Operátorokkal, utazási ügynökségekkel való kapcsolattartás

      - új partnerek felkutatása minden piacon

      - új piacok felkutatása, a piaci trendek és változások figyelemmel követése

      - új B2B és B2C értékesítési csatornák kialakítása

      - együttműködésben a General Managerrel az értékesítési stratégia kialakítása

      - az éves bevételi terv kialakításában való részvétel, az eléréséhez szükséges célok és stratégiák kialakítása

      - az értékesítés, a Rendezvényszervező, a Front Office Manager és a Front Office Team napi munkájának koordinálása

      - OTA-k, channel manager kezelése

      - foglaltság figyelése, az árképzés ennek megfelelő alakítása

      - csomagajánlatok és árképzési megoldások kialakítása a revenue maximalizálása érdekében

      - Vendégekkel való kapcsolattartás, esetleges problémák megelőzése, megoldása

      A Sales Manager a General Manager közvetlen koordinációja alatt dolgozik

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Az ideális jelölt a következőkkel rendelkezik:

      - felsőfokú szakirányú végzettséggel (idegenforgalmi)

      - szállodai értékesítésben, vezető pozícióban szerzett tapasztalattal

      - a Revenue Management technikák alapos ismeretével

      - kitűnő szervezőkészséggel és analitikus gondolkodásmóddal

      - jó stressztűrő képességgel

      - kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel

      - tárgyalóképes angol és német nyelvtudással

      - belföldi és külföldi utazásokra való nyitottsággal

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      A HostWare számítógépes rendszer, illetve az angolon és németen kívül további nyelvek ismerete előnyt jelent

    Amit kínálunk:

      - versenyképes bérezést juttatásokkal és bevételteljesítmény alapú jutalmakkal

      - szakmai fejlődési lehetőséget

      - a magyar piacon 3 éve jelen levő fiatal Céget a szolgáltatások iránti erős elhivatottsággal és széles fejlődési lehetőségekkel

      - exkluzív Céges juttatásokat Neked és családodnak

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
    • Key Account Manager
    • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
    • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül mindegyik:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
    • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    9900 Körmend, Rákóczi utca 154.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, cafeteria, szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja be önéletrajzát és motivációs levelét!