Wama Europe Kft.
Bővülő csapatunkba

Szállítószalag szerelő

munkatársat keresünk.

Német tulajdonban lévő, magyar székhellyel rendelkező vállalat vagyunk, sokéves tapasztalattal és stabil nemzetközi kapcsolatrendszerrel. Fő profilunk szállítószalagok összeszerelése, üzembe helyezése és karbantartása. Cégünk gyors és precíz szolgáltatást nyújt bármilyen felhasználási területen, többek között repülőtereken, logisztikai központokban és palackozó üzemekben dolgozunk. Célkitűzésünk, hogy munkánk színvonalát továbbra is fenntartsuk, kapcsolatainkat megerősítsük, és újakat teremtsünk.

Főbb feladatok, munkák:

  Franciaországban, Németországban és más európai országokban lévő projektjeinkre keresünk kollégákat a következő feladatok elvégzésére:
  • szállítószalag pályák, pályarendszerek telepítése, karbantartása, bontása, felújítása
  • mechanikai, összeszerelési munkafolyamatok előkészítése és elvégzése.
Hosszú távú munkát kínálunk, hiszen számos megbízást kapunk szállítószalag pályák telepítésére, több európai országból is.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki beállítottság
  • alapvető elektromos- és kéziszerszámok általános ismerete
  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • középfokú fémipari vagy műszaki végzettség (lakatos, géplakatos, gépszerelő, autószerelő vagy egyéb, hasonló szakirányú képzettség)
  • angol, német vagy francia nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • nehézgépkezelő, emelőgépkezelő vagy targoncás jogosítvány
  • műszaki rajz olvasás

Amit kínálunk:

  • Magyarországon bejelentett munka
  • Fejlődési lehetőség: külföldi tartózkodás révén fejlesztheti nyelvtudását, ill. szakmai fejlődés szerint előlépési lehetőséget biztosítunk
  • A színvonalas, jól felszerelt szállásokat cégünk fizeti (internet, főzési lehetőség, közel a munkaterülethez)
  • A kiutazás és a napi munkába járás szintén cégünk költsége, modern, kényelmes autókkal
  • Profi, jó miségű szerszámok, gépek; korszerű munkavédelmi felszerelések és munkaruházat biztosítása térítésmentesen
  • A külföldi munkavégzéssel járó összes adminisztrációt elvégezzük (pl.: külföldi betegbiztosítás, munkavállalási engedélyek)
  • Egyénre szabott bérezés, személyes egyeztetés után
  • Rendszeres, előre tervezhető szabadságolás
  • Stabil hátterű, korrekt, megbízható cég
  • Folyamatos munkavégzés hosszú távon, határozatlan idejű munkaszerződés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó

Munkavégzés helye:

Németország

A jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra, csatolja önéletrajzát!