ÉRTJÜK, HOGY MIT SZERETNÉL, TUDJUK, HOGY MIRE VAN SZÜKSÉGED.
25 évnyi tapasztalatunkkal segítünk neked,
hogy megtaláld a neked legjobb munkahelyet.
Fordulj hozzánk bizalommal!

Szállítói számla ügyintéző (Accounts Payable Representative)

    #multikulti #angol #fixmunkaidő #jófizu #bankiszektor

    Mindig is szerettél volna nemzetközi pénzintézetnél dolgozni, de nincs pénzügyi végzettséged? Érdekelnek a számlázással kapcsolatos folyamatok és angolul is magabiztosan beszélsz? Akkor jelentkezz szállítói számla ügyintézőnek.

Főbb feladatok:

    Beszállítói számlázással kapcsolatos támogatói feladatkörök lefedése:
  • E-mailes, telefonos kapcsolattartás a cég alkalmazottaival és partnereivel;
  • Számlákkal kapcsolatos kérdések gyors és hatékony megválaszolása;
  • Számlázási osztály munkájának háttértámogatása;
  • Napi munkavégzés a határidők pontos betartása szerint;
  • Számlaügyintézéssel kapcsolatos riportok készítése.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettséged van;
  • Legalább középfokon beszélsz angolul;
  • Analitikus szemlélettel rendelkezel;
  • Hajt téged a csapatszellem.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Közgazdász végzettség;
  • Multinacionális környezetben szerzett irodai tapasztalat.

Amit megbízónk kínál:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Stabilan működő szolgáltató központ;
  • Szép iroda;
  • Kedves kollégák.

Munkaszerződés típusa:

  • Határozatlan idő

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.