Elkötelezettek és szenvedélyesek vagyunk ha a minőségi borok kereskedelméről van szó, szeretjük amit csinálunk. Ezt az is mutatja, hogy az elmúlt években több boltot nyitottunk, a forgalmunk is nőtt, és napról-napra egyre többen vagyunk. A jelenleg 10 fős gépkocsi vezető csapatunkba keresünk Budapestre sofőrt. Fontos munkakör ez számunkra, felelősséggel, bizalommal, önálló munkával.

Szállító

Milyen feladatok várnak majd rád?

  • kiszállítás Budapest területén gasztronómiai partnerekhez, saját boltjainkhoz
  • borok átadása-átvétele
  • gépjárművek műszaki állapotának ellenőrzése

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • 40 órás, 5 napos munkahét
  • bejelentett foglalkoztatás
  • stabil céges háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kedvezményes bor vásárlás
  • családias közösség

  • B kategóriás jogosítvány
  • büntetlen előélet
  • budapesti helyismeret
  • megbízhatóság, becsületesség, szorgalom
  • jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • alapvető számítógépes ismeretek
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1112, Budapest, Kőérberki út 36.

Amennyiben a velünk való közös munka felkeltette az érdeklődésedet küldd el önéletrajzodat bérigény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva!