Szállítmányozási ügyintéző/Shipping coordinator

Locations: Budapest, Hungary
Job Family: Customer Services

    A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

    A Siemens Smart Infrastructure Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

    Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)

Milyen feladatok várnak rád?

  • Rakodási tervek készítése, készáru szállítmányok szervezése
  • Egyeztetés a szállítmányozókkal
  • Fuvarokmányok készítése
  • Kapcsolattartás az érintett osztályokkal: vevőszolgálat, termelés, raktár
  • Csomagolási, rakodási státuszok felügyelete, csomagolási igények egyeztetése a partnercégekkel
  • A fuvarszervezéshez kapcsolódó adatok –hatósági és belső előírásoknak megfelelő- számítógépes kezelése, nyilvántartása

Mi különböztet meg másoktól?

  • Középfokú végzettség
  • MS Office ismeret, gyakorlat
  • Alapfokú angol és/vagy német nyelvismeret
  • Problémamegoldó-, szervező-, kapcsolatteremtő képesség

Mi jelenthet előnyt?

  • Fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • SAP vagy egyéb integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • EKÁER ismeret
  • Vámügyi ismeretek

Miért a Siemens?

    Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 189.

Csatlakozz hozzánk!

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzod.