AGROTRAIN Kft.

Szállítmányozási ügyintéző (belföld)

Főbb feladatok, munkák:

  • fuvarszervezés
  • adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • min. érettségi
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

20 éve működő, tőkeerős bajai szállítmányozási vállalat munkatársat keres szállítmányozási ügyintéző munkakörbe.

Ha szereted a kihívásokat, vezetőink és csapatunk segítségével nálunk új szakmát tanulhatsz, ami hosszútávú egzisztenciát biztosít neked és családodnak.

Feladatod: belföldi fuvarok szervezése, kapcsolattartás alvállalkozókkal, megrendelőkkel, telepekkel és telefonon, skype-on, emailen történő intenzív napi kommunikáció.

Ha céltudatos, agilis vagy, gyors előléptetés, karrierpálya vár rád, ami versenyképes jövedelemmel, egyéb kedvező juttatásokkal, munkába járási/lakhatási támogatással párosul a betanulási időszakban is.

Ne riasszon vissza, hogy mást tanultál, vagy más szakterületen dolgoztál és nem értesz a szállítmányozási logisztikához, mert mentor segítségével betanítunk! Ha pályakezdő vagy, akkor is számítunk rád, hiszen számos vezetőnk is így kezdte!

Támogatjuk: szakmai továbbképzést, nyelvtanulást

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Baja

Fényképpel ellátott önéletrajzodat várjuk.