Üllői raktárunkba keressük az alábbi munkakörbe leendő kollégánkat:

Szállítmányozási tervező / Transportation Planner

Feladatok:

  • A raktárak anyagmozgásához, aznap beérkező és feldolgozott rendelésekhez, szállítókapacitás tervezése, szervezése és ellenőrzése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a logisztikai partnerekkel, szolgáltatási minőségük ellenőrzése, riportálása.
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal és logisztikai partnerekkel az ad-hoc és folyamat optimalizálást igénylő problémák esetében egyaránt.
  • Társosztályoktól érkező igények, problémák kezelése, társosztályok támogatása
  • Szállítási területhez kapcsolódó dokumentumok kezelése, adminisztrációja (szállítólevelek, EKÁER, egyedi csomagrögzítések)
  • Napi, heti és havi riportok készítése
  • Folyamatoptimalizálási ötletek, javaslatok kidolgozása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú, logisztikai végzettség
  • Legalább 1,5 éves tapasztalat logisztikai területen
  • Erős felhasználói szintű MS Excel tudás
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magas szintű önállóság és proaktivitás, jó priorizálási képesség
  • Magas stressztűrő képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Feladatközpontú szemlélet, a határidők betartásának képessége
  • Kiváló szervező, és probléma megoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Korszerű munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Üllő