Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben.
Jelöltünket gödi gyárunk beszerzési csapatába várjuk.

Szállítmányozási tervező/Shipment planner

Feladatok:

  • félkész- és késztermékek kiszállításának megtervezése, megszervezése és kivitelezése a rendszerben található lehívások alapján,
  • a kiszállításokhoz tartozó dokumentáció elkészítése,
  • együttműködés a társosztályokkal,
  • riportok készítése,
  • folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal és a vevőkkel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban,
  • önálló munkavégzés,
  • logikus gondolkodás,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • 1-3 év szakmai tapasztalat,

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • gyártó cégnél / autóiparban hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • SAP ismerete,
  • németnyelv-tudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • béren kívüli juttatás,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • stabil, nemzetközi háttér,
  • ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Göd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.