Szállítmányozási, logisztikai értékesítő,üzletkötő

Szállítmányozási, logisztikai értékesítő, üzletkötő Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozójához keresünk kollégát

Feladatok:

  • Nemzetközi közúti fuvarok megszervezése, lebonyolítása és rögzítése
  • Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • Árajánlatok összeállítása, letárgyalása
  • Kalkulációk készítése
  • Reklamációkezelés
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség- preferáltan logisztikai, vagy külkereskedelmi területen
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatérdek szem előtt tartása
  • Értékesítői véna, kitűnő kommunikációs készséggel ötvözve
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Stressz-tűrő képesség
  • Kiváló problémamegoldó- és szervező készség

Előnyök:

  • Fuvarozási/szállítmányozási/logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú gazdasági logisztikai végzettség
  • Egyéb idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség magas színvonalú munkakörnyezetben
  • Lehetőség folyamatos szakmai fejlődésre
  • Versenyképes jövedelem

Munkáltató profilja:

    Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a pozíció megjelölésével küldje el részünkre.