Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A WABERER'S INTERNATIONAL ZRT. Európa piacvezető komplett rakomány fuvarozója és Magyarország legnagyobb logisztikai szolgáltató cége az alábbi pozícióra keres munkatársat:

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI FUVARSZERVEZÉSI VEZETŐ, KELETI RÉGIÓRA

Feladatok

  • A területére vonatkozó vezetői feladatok ellátása: a munkafolyamatok tervezése és szervezése, a csapatának irányítása, a teljesítményük értékelése, a munkafolyamatok ellenőrzése, a munkatársak fejlesztése;
  • A területére vonatkozó sales tevékenység ellátása és a kereskedelmi lehetőségek kidolgozása;
  • A megbízói és alvállalkozói kör fejlesztése;
  • Piackutatás;
  • Árkalkuláció képzés;
  • Pénzügyi engedélyeztetés.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 2 éves fuvarozási, szállítmányozási tapasztalat;
  • Orosz nyelv tárgyalási szintű ismerete;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek.

Előnyt jelent

  • Más szláv nyelv ismerete.

Szükséges kompetenciák

  • Következetes és elkötelezett;
  • Határozott, jó fellépésű, magabiztos;
  • Önálló, eredményességre törekvő;
  • Stressz tűrő, problémamegoldó;
  • Ambiciózus;
  • Jó szervező és kommunikátor;
  • Kezdeményező, jövőbetekintő.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet,
  • Biztos munkaadói háttér.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Orosz - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: WABERER'S INTERNATIONAL Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szállítmányozási Fuvarszervezési Vezető, Keleti Régió
  • Hirdető cég: WABERER'S INTERNATIONAL Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A területére vonatkozó vezetői feladatok ellátása: a munkafolyamatok tervezése és szervezése, a csapatának irányítása, a teljesítményük értékelése, a munkafolyamatok ellenőrzése, a munkatársak fejlesztése; A területére vonatkozó sales tevékenység ellátása és a kereskedelmi lehetőségek kidolgozása; A megbízói és alvállalkozói kör fejlesztése; Piackutatás; Árkalkuláció képzés; Pénzügyi engedélyeztetés.
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség; Legalább 2 éves fuvarozási, szállítmányozási tapasztalat; Orosz nyelv tárgyalási szintű ismerete; Vezetői tapasztalat; Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Orosz
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.18
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 3