Szállítmányozási folyamatfejlesztő

GEODIS Hungary Logistics Kft.

Budapest

A GEODIS az SNCF tulajdonában álló, a világ 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, logisztikai szolgáltató vállalat.

Budapesti irodánkba

pozícióba kollégát keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi partnerünk szállítmányozási folyamatainak (közút, tengeri szállítás) elemzése, monitorozása, fejlesztése
  • A folyamat módosítások informatikai lekövetése, közös munka a TMS rendszer IT támogató csapatával
  • A fejlesztési eredmények prezentálása mind a menedzsment, mind az ügyfél irányába
  • Riportálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló munkakörben, lehetőleg nemzetközi környezetben szerzett gyakorlat
  • Kiváló magyar és angol nyelvtudás, egyéb európai nyelv ismerete előnyt jelent
  • Visual Basic ismeretek
  • Alaposság, gyakorlatias megközelítés
  • Szervező és tervező készség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Magyar (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen magyar és angol nyelvű önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva elküldeni.

Pályázatának benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy a GEODIS Hungary Logistics Kft., mint adatkezelő a pályázatában Ön által megadott, valamint a pályázat során keletkezett személyes adatait a hozzájárulása visszavonásáig, de legkésőbb a pályázat lezárultáig kezelje.

Budapest