A Hungaropharma Zrt. Magyarország egyik vezető gyógyszer- nagykereskedő vállalata. Alapvető célunk, hogy minden esetben a megfelelő gyógyszer a megfelelő helyen és időben a betegek rendelkezésére álljon. A biztonságos gyógyszerellátás feladatának felelőssége mellett Vállalatunk kiemelt figyelmet fordít az innovatív megoldások alkalmazására, a kellemes munkahelyi légkör megteremtésére, valamint az egészségtudatosság területét érintő társadalmi problémák enyhítésére.
Debreceni logisztikai központunk csapatába két műszakos munkarendbe

Szállítási koordinátor

munkatársat keresünk.

Mit kínálunk neked?

  • versenyképes fizetést és üzleti eredményektől függő év végi jutalmat,
  • szakmai kihívásokat, felelősségteljes munkakört,
  • fiatalos, lendületes, vidám csapatot,
  • kedvezményes munkatársi vásárlási lehetőséget,
  • és mindehhez egy mindig megújuló, 70 év tapasztalattal rendelkező, stabil cég biztosítja a nagyvállalati hátteret.

Milyen feladatok várnak Rád nálunk?

  • szállítást végző alvállalkozókkal szoros kapcsolattartás,
  • napi fuvarfeladatok szervezése a ki és beszállítás esetében,
  • ellenőrzi, hogy az áru szállítása az előírásoknak megfelelően történik-e,
  • szoros együttműködés a társosztályokkal,
  • szállításhoz kapcsolódó reklamációk kezelése.

Pár dolog, amivel fontos nekünk, hogy rendelkezz:

  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • váltott, délutáni és éjszakai műszakos munkarend vállalása hétfőtől péntekig,
  • megbízható és rugalmas munkavégzés,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség.
  • továbbá előnnyel indulsz, ha rendelkezel logisztikai végzettséggel, nem ismeretlen számodra az SAP, illetve korábban szereztél már tapasztalatot hasonló munkakörben.

Egyéb információ az állásról:

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben magadra ismertél és szeretnél részévé válni a Hungaropharma közösségének, akkor küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod, és mi felvesszük veled a kapcsolatot!