Szívesen belelátnál egy 8000 négyzetméteres raktár dolgos hétköznapjaiba?Alapos, precíz, kiegyensúlyozott munkaerőnek ismert meg korábbi főnököd?Szeretnél egy lelkes, összetartó csapat tagja lenni?
Ha igen, akkor a legjobb hirdetést olvasod, ugyanis Magyarország egyik legnagyobb disztribúciós vállalata, az Orbico Group tagja, az Orbico Hungary Kft. üllői csapatába munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

SZÁLLÍTÁSI ADMINISZTRÁTOR

(Üllői raktár)

Feladatok

  • Szállítással kapcsolatos teljes körű adminisztrációs feladatok ellátása
  • Logisztikai szolgáltatókkal, sofőrökkel és fuvarozókkal való kapcsolattartás
  • Raktárral való kapcsolattartás
  • Sofőrök, alvállalkozók elszámoltatása
  • Logisztikai riportok előkészítése
  • Nyomtatott bizonylatok ellenőrzése, archiválása
  • Raklapnyilvántartás kezelése
  • Logisztikai folyamatok működtetése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett adminisztrátori tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Outlook)
  • Vállalatirányítási / Raktár irányítási rendszerek kezelésében szerzett jártasság előny
  • Önállóság, megbízhatóság, csapatmunka

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi vállalati környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő, stabil cégnél
  • Egy műszakos munkarend (8.00-16.30)
  • Rendszeres dolgozói vásár a saját termékeinkből

    Munkavégzés helye: Üllő (Kőbánya-Kispest vasútállomástól 30 perc busszal vagy vonattal)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Üllő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, önéletrajzod kérlek küldd el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.