A ClearWater Kft. teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel munkatársat keres

Szállítási adminisztrátor munkakörbe

Dunakeszi székhelyére.

Olyan munkatársat keresünk, aki egy tettre kész szállítási csapat tagjaként a ClearWater Kft. kiszállítási tevékenységét a szállítási adminisztrációs feladatok magas színvonalú ellátásával támogatni tudja.

Főbb feladatok:

  • Bizonylatok könyvelése, sztornózása, újbóli kiírása a vállalatirányítási rendszerben;
  • A göngyöleg mennyiségének rögzítése a vállalatirányítási rendszerben;
  • Teljesített bizonylatok szkennelése és a vállalatirányítási rendszerhez történő csatolása;
  • Szükség esetén napi elszámolások kezelése a szállító kollégáktól;
  • Gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés;
  • Társosztályokkal kapcsolattartás szállítási ügyekkel kapcsolatban;
  • Egyéb adminisztrációs teendők ellátása.

Szakmai elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló adminisztratív munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erős számítógépes ismeretek (Word, Outlook)
  • Magabiztos Excel tudás
  • Nagyfokú pontosság és monotonitás tűrés
  • Jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Önálló, precíz és a tevékenységét felelősséggel, hozzáértéssel ellátó munkavégzés

Előnynek tekintjük:

  • Angol nyelvtudás ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (Axapta)
  • Közeli lakóhely

Amit kínálunk:

  • Biztos jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Változatos munka egy jó csapatban

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Amennyiben megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű, fényképes, önéletrajzát fizetési igénye és a legkorábbi munkába állás időpontjának megadásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az e-mail tárgyában kérjük megjelölni „szállítási adminisztrátor”.