Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

szakterület vezető

Főbb feladatok

  • fejlesztői és szervezői csapat (15-20 fő) munkájának szakmai irányítása,
  • a terület folyamatainak felügyelete, proaktív fejlesztése a vonatkozó mérőszámok alapján,
  • a szakterület végrehajtási képességének növelése
  • a területen dolgozó kollégák folyamatos szakmai fejlődésnek biztosítása (szakmai karrier utak tervezése)
  • gördülő erőforrás tervezés, és az erőforrások biztosítása
  • kapcsolattartás érintett üzleti- és egyéb társterületekkel, a végfelhasználókkal,
  • szakmai ajánlatok kiértékelése, külső szállítók kiválasztása
  • IT programok, projektek, fejlesztések előrehaladásának nyomon követése, minőségbiztosítás
  • közreműködés az igazgatóság szakmai stratégiájának kidolgozásában és megvalósításában
  • az igazgatóság középtávú célkitűzéseinek ismeretében a területre vonatkozó célkitűzések elkészítése, számonkérése
  • prezentációk, döntés-előkészítő anyagok készítése
  • szakértői munkák összehangolása, szakmai egyeztetések szervezése és az eredmények prezentálása
  • az iparági trendek követése

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai és/vagy gazdasági)
  • aktív angol nyelvtudás
  • 5 év informatikai fejlesztésekben szerzett tapasztalat
  • legalább 5 éves szervezeti vezetői tapasztalat, projektvezetési tapasztalat
  • Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • biztosítási ismeretek
  • ITIL Foundation minősítés
  • LEAN folyamatok ismerete
  • önálló döntéshozatal
  • érdekérvényesítő, konfliktusokat jól kezelő, határozott személyiség
  • lendületes, energikus munkavégzési képesség
  • csapat motiválására, ösztönzésére való képesség
  • kiváló kommunikációs készség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.

Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva.