Nagykonyhai, vendéglátóipari, intézményhigiéniai renszerek értékesítésével, tisztító- és fertőtlenítőszerek forgalmazásával, szaktanácsadással valamint adagolástechnikai rendszerek tervezésével, telepítésével és üzemeltetésével foglalkozó Budapesti székhelyű vállalkozás

Szaktanácsadó / szerviztechnikus

munkatársat keres budapest és vonzáskörzete területre

Feladatok:

  • új üzleti lehetőségek felkutatása, kiépítése
  • meglévő vevőkör megtartása, kapcsolattartás a műszaki ill. anyaggazdálkodási kollégákkal
  • higiéniai feladatok felmérése, ajánlatok készítése
  • az alkalmazott tisztítási technológiák és adagolóberendezések működésének ellenőrzése
  • új adagolóberendezések telepítése

Elvárásaink:

  • elektrotechnikai szakirányú végzettség
  • alapvető műszaki folyamatok megértése, értelmezése
  • piaci, ügyfél-és teljesítményorientáció
  • higiéniai területen szerzett értékesítési tapsztalat, kapcsolati tőke
  • nagyfokú terhelhetőség, rugalmasság, csapatszellem
  • német vagy angol alapfokú nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • önállóan végzett, céltudatos munkavégzés
  • budapest vagy budapest környéki lakhely előny

Ajánlatunk:

  • teljesítményarányos jövedelem
  • szolgálati gépjármű, telefon, laptop
  • folyamatos, magas szintű továbbképzés
  • különleges, Dr.Weigert cégkultúra
  • fiatal csapat, kíváló munkakörülmények
  • kiszámítható, tervezhető jövőkép

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.