• TÉGED KERESÜNK!
  • CSATLAKOZZ A MEDIA MARKT CSAPATÁHOZ!
  • A Media Markt Magyarország piacvezető műszaki cikkek kereskedelmével foglalkozó áruházlánca. Folyamatosan keressük a sikerorientált, megbízható munkatársakat, akik képesek önállóan és csapatban is dolgozni. Ha a kereskedelem területén képzeled el a jövődet, Magadra ismersz a leírás alapján, és szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz
  • Szaktanácsadó-Értékesítő

    munkakörünkbe

    Feladataid lesznek:

    • Aktív értékesítés
    • Vásárlók szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása
    • Kapcsolattartás a vásárlókkal
    • Az adott osztály rendben tartása: ártáblák karbantartása, árufeltöltés
    • Raktári rend kialakítása, fenntartása
    • Leltározás

    Amit magaddal hozol:

    • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
    • Értékesítésben szerzett jártasság
    • Jó kommunikációs képesség
    • Nyitottság
    • Műszaki cikkek iránti érdeklődés

    Előnyt jelent számodra:

    • Műszaki cikk eladói szakképesítés/kereskedelmi szakképesítés
    • Idegen-nyelvtudás

    Amit mi kínálunk

    • Stabil, megbízható munkahelyet
    • Támogató csapatot
    • Ingyenes munkaruhát
    • Motiváló ösztönző rendszert
    • A legújabb műszaki innovációk kipróbálásának lehetőségét
    • Kedvezményes Vodafone flotta tarifát nemcsak Neked, hanem családtagjaidnak is

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2030 Budaörs, Petőfi Sándor utca 64.

    Kérjük, a pályázati anyagodban jelöld a bruttó bérigényedet. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.