AGRO-COORD KANIZSA KFT.

Szaktanácsadó / Értékesítő

Feladatok:

Legyen Ön a csapatunk legújabb tagja!

A 25 éve stabil háttérrel rendelkező AGRO-COORD

munkatársai várják leendő kollégájukat az alábbi munkakör(ök)be

Szaktanácsadó/Értékesítő:

A cégünkhöz beérkező, szerződött partnerekkel való kapcsolattartás, szaktanácsadás. A mezőgazdasági termelő segítése a növényvédelemmel kapcsolatos döntésekben, tápanyaggazdálkodásban, vetőmag választásban, valamint a mezőgazdasági termeléshez szükséges egyéb kérdésekben.

Elvárások:

  • Saját munkára való igényesség
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek (Excel, Word)
  • Csapatmunkában dolgozni való képesség
  • Szezonális többletmunka vállalása
  • Agilitás, türelmes hozzáállás a partnerekhez.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Agrár végzettség és/vagy tapasztalat a mezőgazdasági termeléssel kapcsolatban

Amit kínálunk:

  • Próbaidőt követően kiemelkedő bérezés
  • Tapasztalt szakmai vezetők által a munkába való betanítás
  • Biztosítjuk a munkához szükséges eszközöket
  • Gyakoriak a céges rendezvények
  • Rugalmas munkaidő beosztás, esetenként távmunka lehetőség
  • Étkező helyiség a cégen belül
  • Céges telefon, laptop
  • Családbarát hozzáállású vezetőség
  • Szakmai rendezvényeken való részvételi lehetőség, továbbképzés
  • Kreatív, változatos, izgalmas munka

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8800 Nagykanizsa, Sörgyár út 9.

Nagykanizsai telephellyel mezőgazdasági, kereskedő-integrátor-szaktanácsadó cég keres munkatársat szaktanácsadó-értékesítő munkakörbe. Próbaidőszak alatt kedvező, utána kiemelkedő bérezéssel! Fényképes önéletrajzát várjuk.

Németh András
06/30/9696-400