Az Attend SA Kft. tulajdonosai és munkatársai, 10-15 éves szakmai múlttal rendelkeznek a talajtermékenységet javító termékek és technológiák alkalmazása terén. Termékpalettánk egyedülálló, ami a talajjavítási folyamatokat és az ökológiai növénytermesztésben felhasznált termékeket illeti. Forgalmazott termékeink gyártóival, több éves kutató fejlesztő és gyártói tapasztalat birtokában dolgozunk együtt. Jelenleg is részesei vagyunk olyan innovatív termékfejlesztéseknek, amelyek új termékek létrehozására irányulnak növénykondicionálás, a talajkondicionálás és a tápanyag-utánpótlás területein. Cégünk az egész ország területére kiterjedő forgalmazói és partneri kapcsolatokkal rendelkezik. Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően a szaktanácsadói csapatunk országos bővítéséhez keres új kollégát,

Szaktanácsadó

munkakör betöltésére.

Új munkatársunkra hosszútávon számítunk, kiemelkedő bérezést, elhivatott, dinamikus csapatot és csapatmunkát, különböző területeken lévő folyamatos szakmai fejlődési lehetőségeket biztosítva neki.

FELADATAI:

  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás,
  • új partnerkapcsolatok kiépítése és folyamatos bővítése,
  • termékeinkből technológiai szaktanácsadás nyújtása,
  • termékeink értékesítése.

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú agrár végzettség,
  • szaktanácsadói tevékenységben szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • jó tárgyalóképesség, magabiztos, sikerorientált egyéniség,
  • megbízható, önálló, precíz munkavégzés.

ELŐNYT JELENT:

  • talajtani szakmérnöki, vagy növényorvosi végzettség,
  • mikrobiológiai termékek értékesítése terén szerzett tapasztalat,
  • tápanyag-utánpótlás, vagy növénykondicionálási termékek értékesítése terén szerzett tapasztalat.

AMIT NYÚJTUNK:

  • 2021 januárjától való munkába állás, próbaidő után határozatlan idejű szerződés,
  • kiemelkedő jövedelem,
  • elhívatott, dinamikus, szolidáris csapat és intenzív, csapatmunka,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • szakmai továbbképzések,
  • mobiltelefon, laptop, igény esetén céges autó.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Az önéletrajzokat, motivációs leveleket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Minden jelentkezőt értesíteni fogunk és türelmet kérünk a hosszabb elbírálási idő miatt! Köszönjük!