Szakreferens

Bruttó 400e - 480e Ft havi bér

Vetőmag Szövetség Szakmaközi Szervezet és Terméktanács

Kiváló kapcsolattartó

1113 Budapest, Ábel Jenő utca

Munkatársat keresünk

pozícióba.
A Vetőmag Szövetség Szakmaközi Szervezet és Terméktanács budapesti székhelyű növénytermesztési szakterületen működő agrár-érdekképviseleti szervezet.

Főbb feladatok, munkák:

  • Tagsággal való kapcsolattartás, elektronikus adatbázisok kezelése, frissítése
  • Kapcsolattartás hivatalokkal, szakmai partnerekkel
  • Jogszabályok követése
  • Ágazati felmérések, statisztikák készítése, kiadványok összeállítása, előadások anyagának szerkesztése, emlékeztető anyagok készítése
  • Részvétel a szervezet újságjának és honlapjának szerkesztésében
  • Rendezvények, ülések szervezése, lebonyolítása
  • Szántóföldi rendezvényeken, vidéki programokon történő részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Agrármérnöki vagy kertészmérnöki végzettség
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudás, fordítási gyakorlat. Egyéb világnyelv ismerete előnyt jelent
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Szervezőkészség, problémamegoldó képesség
  • Ügyfélbarát fellépés a tagság irányában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Agrár-érdekképviseletben, államigazgatásban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

- határozott idejű foglalkoztatás (2 év)
- szakmai fejlődés támogatása
- kapcsolatépítés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Mérnök
  • Kertészmérnök

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet várunk.