Szakorvoslátogató

szerződéses alvállalkozói jogviszony

A Linde Gáz Magyarország Zrt. a Linde Plc csoport tagja, mely a világ vezető, ipari és egészségügyi gázokkal és az ehhez kapcsolódó mérnöki tevékenységekkel foglalkozó vállalata. A Linde Plc világszerte több mint 100 országban van jelen, árbevétele a 2018-as üzleti évben 28 milliárd dollár volt.

A Linde Egészségügyi üzletága vezető szerepet tölt be a gázok gyógyászati felhasználásának fejlesztésében azzal a céllal, hogy lehetővé tegyük az egészségügyi szakembereknek a betegek jobb és biztonságosabb kezelését.

Leendő alvállalkozóinkra váró feladatok:

  • Piaci kapcsolatok szervezése, potenciális üzleti ügyfelek toborzása
  • Döntéshozók, szakorvosok, meglévő orvospartnerek rendszeres látogatása
  • Linde oxigénterápiás, alvásterápiás termékeinek és szolgáltatásinak képviselete, értékesítése
  • Piaci változások nyomon követése, üzleti jelentések elkészítése
  • Betegbiztonság elősegítése, biztosítása, lekövetése
  • Csapatunkba két szerződéses alvállalkozó kollégát keresünk az alábbi munkavégzési területekkel:

1 fő Budapest, Pest és Nógrád megye

1 fő Baranya-, Tolna-, Bács-Kiskun és Fejér megye

(Kérjük jelentkezése során tüntesse fel, hogy mely területre kíván jelentkezni)

Elvárásaink:

  • Szakirányú egyetemi, vagy főiskolai végzettség (orvos, gyógyszerész, vagy egészségügyi)
  • Pulmonológiai, szomnológiai kapcsolatrendszer
  • Legalább egy éves orvoslátogatói tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, saját személygépkocsi használata
  • Agilis, rátermett személyiség
  • Számlaképesség

Amiért igazán szeretni fogja a Lindét:

A legnagyobb motiváció számunkra, hogy tevékenységünkkel nap, mint nap megkönnyíthetjük mások életét. Pácienseink életminőségének javítása érdekében elhivatottan dolgozunk szolgáltatásaink, megoldásaink és gáz terápiáink fejlesztésén.

Tevékenységünk során nem ismerünk kompromisszumot a vonatkozó szabályozások betartása, valamint a minőség és biztonság tekintetében. Ha Ön is elkötelezett ezen irányelvek mellett csatlakozzon hozzánk alvállalkozóként, és legyen egy nemzetközi csapat tagja!

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Orvos, Szakorvos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Fejér megye, Nógrád megye, Pest megye, Tolna megye

Jelentkezését önéletrajzával kiegészítve a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva küldheti el nekünk.

Kérdése van? Lépjen kapcsolatba velünk az alábbi telefonszámon:

06-20/573-6346