A Goodwill Pharma Kft. 21 éve dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, szegedi székhelyű gyógyszeripari vállalkozás, melyben értékesítői csapatainkat folyamatosan bővítjük.
Kiváló minőségű gyógyszereink képviseletére Békés és Jász-Nagykun - Szolnok megyékre

szakorvoslátogató

kollégát keresünk.

Elvárásaink:

    Gyógyszerismertetői tapasztalat

    • Gyógyszerismertetői engedélyhez előírt diploma
    • Szakmai tapasztalat szakorvosok látogatásában
    • Kiemelkedő kommunikációs készség
    • Proaktivitás, pozitív hozzáállás
    • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság
    • Számítógépes alapismeretek
    • B kategóriás jogosítvány/ utazási hajlandóság
    • Angol nyelv ismerete

Feladatok:

    Területi képviselői feladatok ellátása

    • Gyógyszerismertetés a célcsoport szakorvosainak, terület management
    • KOL-okkal rendszeres kapcsolattartás
    • Referálók megtartása
    • Szakmai konferenciák, szimpóziumok szervezése, azokon való magas szintű cégképviselet
    • Új termékek patikai elérhetőségének támogatása

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem és motivációs rendszer
  • Személyes fejlődés
  • Szolgálati személygépkocsi
  • Szolgálati telefon és tablet
  • Munkavégzés dinamikus csapatban

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvos, Szakorvos
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Rugalmas munkavégzési hely - Békés megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Pályázata tartalmazza fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, amit a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.