Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Szakorvos-látogató – Budapest II. és III. kerülete, megyék: Pest, Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron

Főbb feladatok, munkák:

  • A saját, földrajzilag meghatározott területén a kitűzött eladási, aktivitási és egyéb teljesítménycélok elérése magas szintű vevőkapcsolatok kiépítésén, fenntartásán, fejlesztésén keresztül.
  • A promocionált termékek időszakos területi eladási terveinek elérése, valamint piaci részesedésük növelése a megfelelő vevőkapcsolatokon keresztül.
  • A tervben előre meghatározott – az ügyfelek látogatását érintő – területi aktivitási paraméterek elérése (lefedettség, látogatási napok száma, látogatási gyakoriság).
  • Meghatározott Sandoz termékek promócionálása a marketing és értékesítési terveknek, valamint belső szabályoknak, etikai-törvényi előírásoknak megfelelően.
  • Kiemelkedő tudás megszerzése és fenntartása, valamint a megszerzett elméleti tudás gyakorlati alkalmazása a kulcsfontosságú Sandoz termékekre vonatkozó technikai információkat (termék- és kapcsolódó terápiás területek), termékstratégiákat, pozicionálásukat, a hozzájuk tartozó kulcsüzeneteket, értékesítési és marketingprogramokat és eladástechnikai ismereteket illetően. Rendszeres adminisztratív teendők ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Orvos/fogorvos/gyógyszerész/más egészségügyi felsőfokú végzettség, biológus, vegyész.
  • Magyar nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvos, Szakorvos
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar - Középfok/kommunikációképes szint

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szakorvos-látogató (Budapest, Pest megye, Komárom-Esztergom megye, Győr-Moson-Sopron megye)
  • Hirdető cég: SANDOZ Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye
  • Feladatok: A saját, földrajzilag meghatározott területén a kitűzött eladási, aktivitási és egyéb teljesítménycélok elérése magas szintű vevőkapcsolatok kiépítésén, fenntartásán, fejlesztésén keresztül. A promocionált termékek időszakos területi eladási terveinek elérése, valamint piaci részesedésük növelése a megfelelő vevőkapcsolatokon keresztül. A tervben előre meghatározott – az ügyfelek látogatását érintő – területi aktivitási paraméterek elérése (lefedettség, látogatási napok száma, látogatási gyakoriság). Meghatározott Sandoz termékek promócionálása a marketing és értékesítési terveknek, valamint belső szabályoknak, etikai-törvényi előírásoknak megfelelően. Kiemelkedő tudás megszerzése és fenntartása, valamint a megszerzett elméleti tudás gyakorlati alkalmazása a kulcsfontosságú Sandoz termékekre vonatkozó technikai információkat (termék- és kapcsolódó terápiás területek), termékstratégiákat, pozicionálásukat, a hozzájuk tartozó kulcsüzeneteket, értékesítési és marketingprogramokat és eladástechnikai ismereteket illetően. Rendszeres adminisztratív teendők ellátása.
  • Elvárások: Orvos/fogorvos/gyógyszerész/más egészségügyi felsőfokú végzettség, biológus, vegyész. Magyar nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Magyar
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-17
Állás, munka még: SANDOZ Hungária Kft.>