A Beiersdorf több mint 100 országban, több mint 17 ezer munkatárssal a világ egyik vezető nemzetközi márkacikk-forgalmazó vállalata (Nivea, Eucerin, Hansaplast, Labello) A cég magyarországi leányvállalatának patikai divíziója

Szakmai területi képviselő

(Pharmacy Business Unit)
munkatársat keres.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség, a közgazdasági és/vagy egészségügyi szakmai érettségi, valamint felsőfokú végzettség előnyt jelent,
  • többéves orvoslátogatás során szerzett értékesítési gyakorlat és patikalátogatói tapasztalat előnyt jelent,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség,
  • jó prezentációs készség,
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési gyakorlat.

  • Pályázónk kitartó, nyitott, dinamikus, jó munkabírású személyiség,
  • megbízható és hatékonyan dolgozik önállóan, valamint csapatban,
  • kiemelkedő munkaszervezési képességekkel bír, meggyőző személyiség,
  • magabiztos számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik MS Excel, Word, PowerPoint, Outlook programok területén.

További előnyt jelent:

  • gyógyszerész vagy gyógyszerész szakasszisztensi végzettség,
  • felsőfokú egészségügyi végzettség,
  • orvoslátogatásban szerzett tapasztalat,
  • angolnyelv-tudás.

Kiemelt feladatok:

  • szakmai partnereknél (bőrgyógyászok, gyermekorvosok) a márkatermékekkel, kapcsolatos szakmai információk átadása, kitűnő szakmai kapcsolatok építése,
  • hosszú távú professzionális márkaépítés,
  • termékismertető képzések és előadások megszervezése és megtartása.

    Ideális pályázónk Budapesten vagy Pest megyében/vagy Budapest körzetében lakik. Feladata Budapest és környékének kijelölt bőrgyógyászainak látogatása, és szakmai előadások megtartása gyógyszertári partnereink számára, a vállalat márkatermékeinek magas színvonalú területi képviselete, közös együttműködés a területén dolgozó gyógyszertár látogató munkatárssal.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Ha szeretne egy sikeres, biztos jövőjű vállalatnál dolgozni, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát – melyet természetesen bizalmasan kezelünk – „Pharmacy D” jeligével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.