Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Szakmai gyakorlatos (Szimulációs- és Validációs Csoport) pozícióra határozott időre

Ezek a feladatok várnak rád:

  • támogatja a szimulátor szoftver és hardver telepítéseket, konfigurálásokat;
  • aktív részvétel a szimulációk lebonyolításában és az azzal kapcsolatos feladatok kivitelezésében;
  • elemzések, kimutatások készítése
  • kapcsolatot tart az érintett társ területekkel, partnerekkel.

Elvárásaink:

  • folyamatban lévő felsőfokú szakirányú (műszaki, informatikus vagy gazdasági) tanulmányok
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • gazdasági ismeretek
  • szakértelem, minőségi munkavégzés;
  • fejlődés iránti igény;
  • felelősségvállalás;
  • együttműködés;
  • legalább heti 20 óra munkavégzés;
  • határozott idejű 6 hónapos szakmai gyakorlat vállalása

Előnyként fogjuk értékelni:

  • repüléshez köthető technológiákkal, informatikai fejlesztésekkel, adatbázisokkal kapcsolatos tanulmányok, műhelymunka, szakdolgozat, publikációk;
  • Linux/UNIX alapismeretek;
  • felsőfokú angol nyelvtudás

És amit mindezért kínálunk:

  • kihívást jelentő, szakmai fejlődést elősegítő feladatok;
  • változatos, pörgős napok;
  • lendületes, vidám, segítőkész csapat;
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • kellemes, modern munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 18. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, jelentkezésedet a HungaroControl karrieroldalán keresztül online várjuk, magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével.
A felületet a „Jelentkezem” gombra kattintás után azonnal elérhető!