A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft. munkatársat keres az
alábbi pozícióba:

Szakmai asszisztens

Feladatok:

    • Szakmai vezető munkájának folyamatos támogatása
    • A terület napi feladatainak ügyintézés
    • Napi szintű levelezések lebonyolítása
    • Idegen nyelvű anyagok fordítása
    • Prezentációk, kimutatások készítése; nyilvántartások vezetése
    • Általános adminisztratív, asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Műszaki alapismeretek
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Megbízható MS Office és/vagy egyéb szoftver ismeretek
    • Kiváló szervező, koordinációs és kommunikációs készség
    • Önálló, aktív, igényes és felelősségteljes munkavégzés
    • Rugalmasság, jó teherbírás

Előnyt jelent:

    • Műszaki végzettség
    • Műszaki érdeklődés
    • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
    • Német nyelvtudás
    • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
    • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
    • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
    • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
    • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
    • Választható cafetériát
    • Étkezési támogatást
    • Különböző sportolási lehetőségeket
    • Iskolakezdési támogatást
    • Vállalati óvodát

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Eger, 3300 Kistályai utca 2.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

ZF Hungária Kft.
Kistályai út 2. 3300, Eger
+36 36 520 100