Humánia HRS Group Zrt.

Szakképzett villanyszerelő

Egy kisvállalkozáshoz keresünk hosszútávú, teljes munkaidős munkavégzésre villanyszerelői szakmával rendelkező kollégát. Akár pályakezdő, vagy nyugdíj előtt álló jelentkezőket is várunk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Elsősorban hibakeresés és javítás
  • Gyengeáramú berendezések szervizelése
  • Kaputelefonok beüzemelése, lakásokban történő javítások
  • Többnyire beltéri, esetenként külső eszköztelepítések
  • A pécsi, illetve környékbeli helyszínekre való utazás a munkaidő része

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelői, vagy más, erre a tevékenységre feljogosító végzettség
  • Csapatban és önállóan is tudj dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Próbaidő alatt elérhető havi br. bér 270.677 Ft, 3 hónap próbaidő után br. 300.752 Ft
  • Utazási költségtérítés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

200.000 Ft

Munkavégzés helye:

7621 Pécs

A "Jelentkezem" gombra kattintva küld el nekünk önéletrajzodat, és hamarosan felkeresünk.