CYCLOLAB Kft. (CYCLOLAB, KFT.)
Bővülő csapatunkba

Szakképzett gyógyszergyártó

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • gyógyszergyártás szakképzettséget igénylő műveleteinek elvégzése
    • a technológiai berendezések szakszerű üzemeltetése
    • alapanyagok bemérése a gyártáshoz előírások alapján
    • a gyártás során használt berendezések, eszközök előírás szerinti tisztítása
    • kézi csomagolások szabályok szerinti elvégzése
    • az üzem nem szakképzett dolgozóinak irányítása
    • munkafolyamatok dokumentációja: a gyártási és tisztítási lapok vezetése
    • előírt dokumentációk vezetése
    • gyógyszergyártó üzemben anyagok mozgatása
    • a gyógyszergyártás menetére vonatkozó szabályok betartása
    • gyógyszergyártó üzemben szigorú higiéniai szabályok betartása
    • több műszakos munkarend vállalása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú szakirányú végzettség (vegyésztechnikus)
    • Csapatmunkában való részvétel, alkalmazkodóképesség
    • Precizitás, lelkiismeretes munkavégzés, megbízhatóság
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatás
    • Stabil háttér
    • Kafeteria rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Illatos út 19-23.

Havi nettó fizetési keret:

400 000 HUF

Egyéb juttatások:

cafeteria

Magyar nyelvű önéletrajz