Samsung mobiltelefon üzletágát képviselő,
Magyarországi hálózata munkatársat keres

Szakértő Értékesítői

munkakörbe, budapesti márkaboltjába

    Szeretnél egy profi, innovatív és fiatalos csapatban dolgozni?

    A Strong & Unique Kft., Samsung Experience Store üzletágának csapatában lehetőséged lesz az önmegvalósításra, szakmai fejlődésre és ezek által személyes karriercéljaid elérésére.
    Ha szeretsz emberekkel foglalkozni és a folyamatosan változó világunkban egy biztos csapat tagja szeretnél lenni, akkor jelentkezz.

FELADATOK:

  • Samsung márkaboltunkban az ügyfelek kiszolgálása, termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Samsung ügyfélszolgálati tevékenységének végzése
  • Panaszok, reklamációk kezelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség, (felsőfokú végzettség előny)
  • Értékesítésben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Alapszintű angolnyelv-ismeret
  • Ügyfél centrikus hozzáállás
  • Értékesítői véna
  • Kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • A mobil kommunikációs piac és termékek ismerete előny

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Innovatív, fiatal és támogató csapat tagja lehetsz
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
  • Versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • Teljes munkaidős foglalkoztatásban részesülsz
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Hosszú távú, biztos munkahely

    Cégünk értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest