A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 30 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált.  Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.

Felvételre keresünk szezonális munkára SPAR üzleteinkbe 2021.05.01-től Balatonlellére, Szántódra az alábbi pozíciókban:

Szakeladó, pénztáros

Feladatok:

  • A rábízott szakterület (pult, polc) folyamatos felügyelete, ellenőrzése a polctükör betartása mellett.
  • A feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése.
  • A reklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolása.
  • A pénztárosi és a pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése.
  • Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Megbízhatóan és lendületesen végzed a rád bízott feladatokat
  • Szívesen és jól kommunikálsz
  • Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
  • Előny, de nem feltéltétel: kereskedelmi végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Azonnali, bejelentett munkaviszony
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények, támogató közeg
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Balatonlelle, Szántód

Szakmai önéletrajzát leadhatja személyesen az üzletben vagy elküldheti a pozíció megnevezésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!