Jász-Nagykun-Szolnok Megyei BV. Intézet
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Szakápoló

Főbb feladatok, munkák:

Feladata:
  • az intézet személyi és fogvatartotti állományának egészségügyi ellátásában való részvétel, elsősegély-nyújtási feladatok ellátása,
  • orvosi rendeléseken történő aktív részvétel;
  • gyógyszerek és gyógyászati segédeszközök megrendelése, nyilvántartása, adagolása, osztása;
  • az intézet közegészségügyi és járványügyi feladatainak végrehajtásában való részvétel;
  • önállóság, nagyfokú terhelhetőség, precíz munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Pályázati feltételek:
  • 18. életévet betöltött magyar állampolgár;
  • magyar állampolgárság, állandó belföldi lakóhely;
  • állami középfokú végzettség/érettségi/, a bizonyítvány hitelességének ellenőrzéséhez való hozzájárulás;
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzés vállalása;
  • OKJ-54,55 ápoló/asszisztens, körzeti ápoló, körzeti közösségi szakápoló, diplomás ápoló, foglalkozás-egészségügyi szakápoló, üzemi ápoló, szakasszisztens,
  • egészségügyi, fizikai, pszichológiai alkalmasság;
  • érvényes működési nyilvántartási igazolvány, egészségügyi szakdolgozói kamarai tagság;
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:
  • fennálló hivatásos szolgálati jogviszony;
  • középfokú rendészeti szakmai végzettség;
  • büntetés-végrehajtási szakmai gyakorlat;
  • legalább három év egészségügyi szakterületen szerzett gyakorlat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Robotzsaru Neo és a FANY program ismerete

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet
5000 Szolnok, Dózsa György u. 1/a.
Illetménye: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvényben meghatározottak alapján történik Tiszthelyettesi besorolási osztály C besorolási kategória.
Egyéb juttatások: utazási költségtérítés, cafeteria, albérleti hozzájárulás, ruházati illetmény.
Munkarend: teljes munkaidőben, vezényléses munkarendben.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Dózsa György utca 1.

A pályázathoz kérjük mellékelni:
  • a legfontosabb személyes adatokat tartalmazó részletes szakmai önéletrajzot, továbbá
a meglévő iskolai végzettségeket és egyéb képzettségeket, ismereteket, szakmai
tapasztalatokat, maximum 2 oldal terjedelemben
  • motivációs levél maximum 1 oldal terjedelemben
  • az állami, szakmai iskolai végzettséget, amennyiben van, idegennyelv-ismeretet igazoló okiratok másolatát
  • nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők
megismerhetik.