Bővülő csapatunkba

Szakács

munkatársat keresünk.

Feladatok:

    Pozíció leírás:
    Szakképzett , gyakorlattal rendelkező szakácsot keresünk, X. kerületben működő tradicíonális éttermünkbe

    Feladatok:
    Ételek, ételsorok készítése, tálalása
    • étlap, menü, napi ajánlat összeállítása
    • meglévő készletek, készételek felmérése,
    • a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
    • ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
    • segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása
    Elvárások:
    • középfokú szakképesítés
    • pontos, precíz munkavégzés
    • kreativitás
    • jó szervező készség
    Előny:
    • munkatapasztalat
    Amit kínálunk:
    Munkavégzés helye: Zila Vendéglő Kft
    Jelentkezés módja:Telefonon, email-ben önéletrajzzal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakképzett szakács, gyakorlattal rendelkező

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1105 Budapest, Gergely utca 4.