• A Zila Kávéház és Étterem több, mint 30 éves cukrászati múlttal rendelkezik, 2003 óta pedig klasszikus kávéházként és étteremként is műödünk.
  • Az elmúlt évek során több száz családi és céges rendezvényt bonyolítottunk le, melyek között számos kitelepülés is szerepelt.
  • Vendégeink döntő többsége rendszeresen visszajáró törzsvendégeink közül kerül ki, de munkanapokon jellemzőek az üzleti ebédek, céges rendezvények is.
  • A kijárási korlátozás alatt ZilaGo néven elindítottuk házhozszállításunkat, mely a minőségi ételeknek és szolgáltatásnak köszönhetően rendkívül népszerű lett – ennek köszönhetően azt éttermünk újranyitását követően is megtartottuk. Szakácscsapatunk bővítése ennek köszönhetően is szükségessé vált.
  • Csatlakozz hozzánk

    Szakács

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      A Zila Kávéház és Étterem lelkes csapatába keresünk elhivatott, szakmájára igényes munkatársat!

      Konyhánk modern, tágas, világos, rendkívül jól felszerelt.

      Kiváló, összeszokott csapatunkba olyan munkatársat keresünk, aki rendelkezik 1-2 éves munkatapasztalattal, szereti szakmáját, nyitott az újdonságokra.

      Szeretünk kísérletezni, így a klasszikusabb étlapunk mellett heti ajánlatunkkal valósítjuk meg kreatívabb elképzeléseinket.
      Évente több borvacsorát és tematikus vacsorát tartunk, valamint valódi BBQ ételeket kínálunk egész évben.

      Amit nyújtunk:

      • igényes munkakörnyezet,
      • szakmaszeretet,
      • remek csapat,
      • heti 4 munkanap,
      • napi étkezés,
      • rugalmas szabadnapok.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Szakmaiag felkészült, 1-2 éves gyakorlattal rendelkező, fegyelmezett, szakmáját szerető munkatársat keresünk remek csapatunkba.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Szakács
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1183 Budapest, Üllői út 452.

    Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el fényképes önéletrajzodat részünkre!