Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
WINAD GASTRO KFT.

Szakács

Hirdetés szövege:

    Csepeli étterem szakács végzettséggel ,1-3 éves tapasztalattal rendelkező kollégát keres!
    Feladatok:
    különböző ételek készítése és tálalása,
    menü, napi ajánlat összeállítása
    meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
    a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
    ételek ízesítése, tárolása, adagolása,
    segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása .

    Elvárások:
    középfokú szakképesítés
    pontos, precíz munkavégzés
    kreativitás
    jó szervező készség.
    Precíz, munkájára igényes, munkavállalók jelentkezését várjuk!
    Munkavégzés helye: 1214 Budapest, II. Rákóczi F. út 191

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Cukrász, Pék
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1214, BUDAPEST II. RÁKÓCZI FERENC út 191.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szakács
  • Hirdető cég: WINAD GASTRO KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Csepeli étterem szakács végzettséggel ,1-3 éves tapasztalattal rendelkező kollégát keres! Feladatok: különböző ételek készítése és tálalása, menü, napi ajánlat összeállítása meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése) ételek ízesítése, tárolása, adagolása, segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása .Elvárások: középfokú szakképesítés pontos, precíz munkavégzés kreativitás jó szervező készség. Precíz, munkájára igényes, munkavállalók jelentkezését várjuk! Munkavégzés helye: 1214 Budapest, II. Rákóczi F. út 191
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.05