Winad Gastro Kf. Don Pepe-Csepel (WINAD GASTRO KFT.)

Szakács

Feladatok:

    Csepeli ,csak házhozszállítással foglalkozó üzlet ,jó megközelíthetőséggel (jó tömegközlekedés) keres hosszú távra kollégákat szakács munkakörbe.

    20000/nap bérezéssel.

    Feladatok: receptúra szerinti ételkészítés.

    Elvárások: precíz munkavégzés, kreativitás,önmagára és a környezetére legyen iényes.

    Előny: munkatapasztalat

    Amennyiben ügyes vagy és megfelelsz az elvárásoknak, tisztán, igényesen végzed a munkád, valamint szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk.!

    Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal email-ben vagy személyesen a lenti címen illetve telefonon:

    Cím: 1214 Budapest, Kossuth Lajos u.117.

    Telefonszám: 06 30 6931018

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Igényes munkavégzés pontosság precizitás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1214 Budapest, Kossuth Lajos utca 117.

Telefonon :13-óra után