Winad Gastro Kf. Don Pepe-Csepel (WINAD GASTRO KFT.)

Szakács

Hirdetés szövege:

    Csepeli étterem jó megközelíthetőséggel (jó tömegközlekedés) keres hosszú távra kollégákat szakács munkakörbe

    18 000ft-os napi bérrel.

    Feladatok: elsősorban a receptúra szerinti ételkészítés.

    Elvárások: pontos, precíz munkavégzés, kreativitás Előny: munkatapasztalat

    Amennyiben ügyes vagy és megfelelsz az elvárásoknak, tisztán, igényesen végzed a munkád, valamint szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk.

    Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal email-ben vagy személyesen a lenti címen illetve telefonon:

    Cím: 1214 Budapest, II. Rákóczi út 191.

    Telefonszám: 06 30 977 8599

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1214, BUDAPEST II. RÁKÓCZI FERENC út 191.

Havi nettó fizetési keret:

360 000 HUF