Fat Mama Kft.
Csatlakozz hozzánk

Szakács Üzletvezető

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Külföldi tapasztalattal rendelkező, belvárosi éttermeket üzemeltető cég keres VII. kerületi hangulatos, irodai étkezdéjébe magára és munkájára igényes üzletvezető szakácsot. A munkavégzés irodai órákra és az egyre növekvő számú rendezvényekre koncentrálódik. A vendégkör multinacionális, a környezet modern és tiszta.

    • a kijelölt ételek technológiai előírások szerinti elkészítése konyhafőnök iránymutatásai alapján,

    • az elkészített ételek érzékszervi ellenőrzése, adagolása, tálalása,

    • a gépek, eszközök előírásszerű kezelése,

    • a munkaterületek, hűtőterek és a munkaeszközök tisztán tartása.

    • humán erőforrás megfelelő kezelése a management szellemiségének megfelelően

    • műszak napok pénzügyeinek kontrollja, felelősségvállalása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • szakirányú szakács végzettség,

    • igényesség a munkára,

    • ápoltság, igényes tiszta munkaruházat

    • pontos, precíz munkavégzés,

    • stressztűrő képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • közétkeztetési szolgáltatásban szerzett munkatapasztalat.

    • Catering területen szerzett tapasztalat,

    • alapszintű angol

Amit kínálunk:

    • felelősségteljes munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,

    • szakmai fejlődés, modern konyha és étterem

    • versenyképes jövedelmet és juttatásokat, kedvezmény csomag éttermeinkben

    • ingyenes fitnesz és konditerem használat

    • személyzeti étkezés

    • fiatalos lendületes csapat

    • tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető munkahely

    • biztonságos kerékpártároló

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1075 Budapest, Kazinczy utca 24.

Valós tartalmú, leinformálható fényképes önéletrajzokat várunk.