THERMAL HOTEL AQUINCUM Zrt.

Szakács

Hirdetés szövege:

    A Corinthia szállodalánchoz tartozó Aquincum Hotel Budapest konyhai csapatába várjuk új munkatársunkat.

    Feladatok:

    Hidegkonyhai feladatok:

    • a reggeli büféasztal színvonalas választékáról és töltéséről való gondoskodás
    • rendezvények tálalásában, büféasztalok felkészítésében való aktív közreműködés
    • az étlapon szereplő ételek megfelelő mennyiségben és minőségben történő elkészítése
    • az elkészített ételek standard szerinti adagolása, tálalása, díszítése

    Melegkonyhai feladatok:

    • a termelési program szerinti ételek az anyaghányad, a technológiai előírások és a konyhafőnök vagy helyettese szakmai utasításai alapján megfelelő elkészítése és előkészíttetése
    • a heti személyzeti étrend színvonalas elkészítése
    • részvétel a termeléshez szükséges áruféleségek vételezésében
    • az ételek minőségének, a tálalás szakszerűségének és mennyiségének folyamatos felügyelete

    Elvárások:

    • szakirányú végzettség
    • legalább 1 év szakmai tapasztalat
    • kiemelkedő szervező - és irányító készség
    • szakmai igényesség és kreativitás

    Amit kínálunk:

    • Lelkes, fiatal csapat tagja lehetsz, ahol megbecsüljük és elismerjük a munkádat
    • Négycsillagos szállodánk szogáltatásait te is kipróbálhatod
    • Bejelentett foglalkoztatásod lesz
    • Időben megkapod a fizetésed minden hónapban
    • Munkaruhát biztosítunk neked
    • Saját kantinunkban térítésmentesen étkezhetsz

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Árpád Fejedelem útja 94.