Na-Ti Trade Kft
  • Éttermeknek kiszállító üzemi konyha keres a napi éttermi rendelések összekészítésére szakács, vagy betanított szakács munkatársat.

  • Szakács - tálalási területre

    Feladatok:

      • külső konyhák részére a lefőzött ételek összekészítése,
      • az ételek kiírás szerinti adagolása, elosztása badellákba ,
      • az ételek sokkolása , a hűtőházban (+5 °C környezetben) szállításra összekészítése ,
      • tálalás, címkézés , csomagolás,
      • munkakörnyezet rendben tartása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • szakács végzettség előnyt jelent, de betanított szakács jelentkezését is fogadjuk
      • állóképesség, terhelhetőség, jó fizikum

    Amit kínálunk:

      Munkavégzés: Vasárnaptól-Csütörtökig 7.00-16.00

      Bérezés: nettó 280.000Ft, 20.000 Ft bónusz, ingyenes étkezés, hazavihető étel

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Szakács
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1131 Budapest, Kucsma utca

    Havi nettó fizetési keret:

    300 000 HUF