SZPITI Kft.

Szakács

Hirdetés szövege:

    III. és XIII. kerületi étteremeinkbe keresünk munkatársakat Szakács munkakörbe akár azonnali munkakezdéssel!

    Főbb feladatok:

    • alapanyagok feldolgozása, előkészítése
    • ételek előírás szerinti elkészítése, adagolása, tálalása, csomagolása
    • együttműködés a kisegítő személyzettel és felszolgálókkal
    • készletek felmérése, leltárazás, alapanyag-megrendelések előkészítése

    Amit kínálunk:

    • hosszú távú munkalehetőség
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • kiemelt bérezés

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk pályázatát a lenti "Jelentkezem" gomb megnyomása után szakmai önéletrajzának feltöltésével.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Váci út 187.