Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Marché Restaurants Kft.

Szakács / szakácsnő

Hirdetés szövege:

    ÁLLÁSAJÁNLAT A Marché vecsési üzleteibe (M0-s autópálya 37 km-nél, Alacska pihenőhely) az alábbi munkakörbe keresünk munkatársakat:
    Szakács/szakácsnő szakképzett munkatárs, vagy sütni / főzni szerető munkatárs személyében várjuk!

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy küldje fényképes önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

    Bővebb tájékoztatás: +36 20 589 90 72

    Munkavégzés helye: Vecsés, M0-s autópálya 37 km, Alacska pihenőhely

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka
  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Vecsés, Vecsés

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szakács / szakácsnő
  • Hirdető cég: Marché Restaurants Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Vecsés
  • Feladatok: ÁLLÁSAJÁNLAT A Marché vecsési üzleteibe (M0-s autópálya 37 km-nél, Alacska pihenőhely) az alábbi munkakörbe keresünk munkatársakat:Szakács/szakácsnő szakképzett munkatárs, vagy sütni / főzni szerető munkatárs személyében várjuk!Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy küldje fényképes önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!Bővebb tájékoztatás: +36 20 589 90 72Munkavégzés helye: Vecsés, M0-s autópálya 37 km, Alacska pihenőhely
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Diákmunka
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.15